Facebook Twitter              Domov              Obchodné podmienky              Doprava a platba             Na stiahnutie            Kontakt              | Kontakt 0915 830 413  E-mail: obchod@najoffice.sk

Kto stojí za NajOffice.sk?

          Začiatok bol celkom obyčajný. Chcel som niečo vlastné. Vlastný biznis. Niečo, čo by bolo mojim hobby a prácou zároveň. Ale s čím podnikať? Malo by to byť niečo, čo ľudia využívajú každý deň. V práci... V škole... V domácnosti... Veľké firmy aj jednotlivci... Všetky vekové skupiny... Pre každého. Hra s papierom, skartovačkami a nástennými mapami sa mohla začať. Proste kancelárske potreby pre každého. A vzniklo moje dielo – NajOffice.sk. 

    1.   Marek Fábry- e-shop manager

Keď spravíte objednávku, ja prvý o tom viem. Vybavujem, zariaďujem, komunikujem s Vami i s obchodnými partnermi. Ak potrebujete s niečím poradiť, obráťte sa mňa. Zastihnete ma na telefónnom čísle: 0915 830 413 alebo na maili: marek@najoffice.sk

 

           Samozrejme celý tím pozostáva ešte z viacerých ľudí, ktorí pre mňa pracujú externe. Navrhujú grafiku, vytvárajú reklamu a pomáhajú mi v tom, aby NajOffice.sk bol pre Vás tým správnym výberom a aby ste sa na NajOffice.sk obracali s Vašimi požiadavkami s radosťou.

          Ponúkame široký sortiment kancelárskych potrieb. Sme flexibilní a rýchlo sa prispôsobujeme požiadavkám trhu. Tovar sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Víziou je oslovovať jednotlivcov aj firmy. Chcem rásť a postupne vytvárať stabilnú spoločnosť so spokojnými klientmi.

 

Som mladý, ambiciózny a kreatívny. Som tu pre Vás.

 

Som NajOffice!

 

 

Napíšte nám!

SSL zabezpečené

Nakupujte u nás!!!

Nakupujte u nás!!!

6 dôvodov prečo nakupovať u nás:

  • viac ako 12 000 produktov v ponuke
  • viac ako 80% tovaru skladom
  • viac ako 3500 spokojných zákazníkov
  • pri objednávke nad 60 € neplatíte poštovné
  • vysoké zľavy pre našich obchodných partnerov
  • podľa Heureky až 100% našich zákazníkov odporúča náš obchod

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info